۰۹۹۰۰۰۳۵۱۰۰

ملک خود را آنی آگهی کن فروش ملکتان را به پولان بسپارید

اگر برای فروش ملکتان عجله دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا مشاورین پولان آگهی شما را به صورت کامل دریافت و آن را به خریداران واقعی ملکتان معرفی کنند.

  • برای فروش زمین، ویلا و آپارتمان خود چه کنیم ؟
  • اولین فکری که به ذهن شما میرسد بدون شک املاک آشنا و نزدیک کجاست؟
  • چه کسی میتواند ملک شما را به ارزش واقعی قیمت گذاری و به فروش برساند؟

 

گروه مشاورین پولان برای سوالات شما پاسخ مناسبی دارد.با توسعه و پیشرفت شبکه های اجتماعی ثبت آگهی و فروش ملک به روش سنتی منسوخ شده محسوب می شود.مشاورین ما در پولان با توجه به استفاده های بسیار بالای مردمی از فضای مجازی به جهت دسترسی بهتر و آسان تر مشتریان با مقوله ی خرید و فروش ملک در شرق استان تهران توانستیم تا حدود بسیار زیادی راه را برای تعاملی بهتر فی ما بین مشاور و مشتریان هموار کنیم.

اولین قدم برای همراهی پولان با شما داشتن اطلاعات کافی، نوع ملک،کاربردی، سند، متراژ، امکانات، موقعیت مکانی می باشد.در قدم بعدی شما یک تصویر یا ویدیو کامل برای گروه پولان ارسال می کنید تا ملک شما به بهترین نحو در سایت و شبکه های اجتماعی قرار بگیرد زیرا قرار دادن عکس و فیلم به بهتر دیده شدن ملک شما کمک می کند.فروش زمین به قیمت واقعی یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان است. ما با استعلام قیمت زمین شما از مشاورین حرفه ای منطقه و بررسی دیگر پارامتر ها میتوانیم مناسب ترین و بالاترین قیمت ملک شما را برآورد کنیم .

فروش ملک شما در سایت پولان به دو روش امکان پذیر است:

  • فروش مستقیم توسط مالک
  • فروش توسط مشاورین حرفه ای و با تجربه ی پولان

 

در روش اول شماره تماس شخص مالک روی آگهی و سایت پولان قرار داده می شود و مشتریان مستقیما با مالک آگهی در ارتباط خواهند بود و اما در روش دوم گروه مشاورین پولان با پاسخگویی به تمامی تماس ها با توجه به نیاز های ملکی، مشتریان واقعی را تفکیک کرده و در نتیجه خریداران واقعی را به مالک معرفی می کند و خرید فروش ملک شما به آسان ترین راه ممکن انجام می شود.

پولان تا آخرین مراحل خرید و فروش همراه شما خواهد بود تا بصورت قانونی ملک شما را به ثبت سند برساند.

سایت پولان با فعالیت انحصاری در حوزه خرید و فروش ملک بهترین، آسانترین و کم هزینه ترین راه برای به فروش رساندن و خرید ملک مورد نظر شماست، فاصله خرید تا فروش ملک شما با یک تماس امکان پذیر است ما همراه شما در این راه هستیم.پس از ثبت آگهی فروش ملک مهم ترین موضوع پاسخگو بودن است هرچقدر هم که ملک شما باب میل یک مشتری باشد اگر چند تماس از طرف شما بی پاسخ و پیگیری بماند احتمال تماس مجدد بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.گروه مشاورین پولان به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی به تماس های مربوط به آن آگهی خواهد بود.

امیدواریم که توانسته باشیم توضیحات جامع و کاملی را در جهت ثبت رایگان ملک برای شما عنوان کرده باشیم.

در همین راستا در صورت صلاحدیدتان میتوانید ملک خود را در جهت درج آگهی به سایت پولان به دو روش گفته شده بسپارید.

×  آگهی های من  ارسال آگهی جدید  پروفایل   پسندیده ها